16 باور ثروتساز

۱6 روش وجود دارد که افراد ثروتمند متفاوت از طبقه فقیر و متوسط فکر می کنند:

تغییر باورهای ثروتساز

 

استیو پاولینا – ایجاد فراوانی

استیو پاولینا صاحب وبلاگ محبوب “توسعه شخصی برای افراد هوشمند” است. وی در سال ۲۰۰۹ چهار فیلم YouTube را ضبط کرد که در آن در مورد چگونگی ایجاد فراوانی صحبت می کند. در اینجا برخی از چیزهایی که او در فیلم هایش گفته است را بررسی می کنیم:

اگر می خواهید احساس فراوانی ایجاد کنید ، می توانید بدون توجه به وضعیت مالی که الان در حال حاضر تجربه می کنید، این کار را انجام دهید. ده سال پیش استیو ۱۵۰،۰۰۰.۰۰ دلار بدهی داشت. او جریان مالی منفی داشت ، قصد ورشکستگی داشت و قصد داشت از آپارتمان خود بیرون بیاید زیرا او نمی توانست اجاره را پرداخت کند. با این وجود ، او حتی از همان نقطه توانست فراوانی را در زندگی خود وارد کند.

او می گوید: به جای داشتن یک طرز تفکر فراوان ، آنچه شما نیاز دارید یک قلب فراوان است. شما باید به جای فکر به احساس خود توجه کنید شما احتمالاً احساس خوشبختی ، سپاسگزاری می کنید. این احساساتی هستند که باید روی آنها تمرکز کنید.

احساس اینکه می توانید آنچه را که می خواهید ایجاد کنید فراوانی است. احساس اینکه نمی توانید آنچه را که می خواهید ایجاد کنید کمبود است.

شما باید از ماندن در گذشته خارج شوید و به آینده توجه کنید – مانند استفاده از فرصتهای شغلی جدید شما باید از منطقه راحتی فعلی و منطقه امن زندگی خود خارج شوید و به استقبال فرصت های جدید زندگی بروید.

جمع بندی

باور های مالی شما چیست؟ آیا این باور ها در زندگی برای شما سوددهی دارد؟ اگر اعتقادات مالی شما در زندگی شما پول نمی سازد ، اقدام کنید و آنها را تغییر دهید. می توانید با انتخاب باور های مالی که در این مقاله از سایت یوفکر مشاهده کردید شروع کنید. بهترین زندگی و رسیدن به اهداف و آرزو ها را با تغییر باور های مالی گذشته و کاشتن باور های جدید مالی در ذهن تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *